ევროპის უნივერსიტეტის სწავლების თანამედროვე მეთოდების ტრენინგცენტრსა და საქართველოს ტრენერთა ასოციაციას შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორენდუმი გაფორმდა
24 იანვარს ევროპის უნივერსიტეტის სწავლების თანამედროვე მეთოდების ტრენინგცენტრსა და საქართველოს ტრენერთა ასოციაციას შორის თანამშრომლობის მემორენდუმი გაფორმდა. მემორანდუმს ხელი მოაწერეს ევროპის უნივერსიტეტის ტრენინგცენტრის ხელმძღვანელმა - მარიამ კილანავამ და ტრენერთა ასოციაციის პრეზიდენტმა - თამარ კანაშვილმა. თანამშრომლობითი მემორენდუმის გაფორმებას ესწრებოდნენ ტრენინგცენტრის მოქმედი ტრენერები.
მემორანდუმზე ხელის მოწერით მხარეები შეთანხმდნენ, რომ ორივე მხარე ხელს შეუწყობს ერთობლივი მიზნობრივი პროგრამების/პროექტების შემუშავებასა და განხორციელებას, რომლებიც მიმართული იქნება საგანმანათლებლო საქმიანობისა და პროფესიული განვითარების სრულყოფისაკენ.

Memorandum of Understanding has been signed between European University Training Center for Modern Teaching Methods and Georgian Trainers Association
On January 24, a Memorandum of Understanding was signed between the European Center for Contemporary Teaching Methods and the Georgian Trainers Association. The memorandum was signed by Mariam Kilanava, Head of European University Training Center and Tamar Kanashvili, President of the Trainers Association.
By signing the Memorandum, the parties agreed that both parties would facilitate the development and implementation of joint targeted programs / projects.