ევროპის უნივერსიტეტში სტუდენტური ინიციატივების დაფინანსების პროექტზე განაცხადების მიღება დაიწყო
ევროპის უნივერსიტეტში სტუდენტთა და კურსდამთავრებულთა მომსახურების ცენტრისა და სტუდენტური თვითმმართველობის ერთობლივი ინიციატივით,  სტუდენტური ინიციატივების დაფინანსების პროექტზე განაცხადების მიღება დაიწყო.
სტუდენტსა თუ სტუდენტთა საინიციატივო ჯგუფს განაცხადის წარდგენა ელექტრონულად 24 იანვრის ჩათვლით შეუძლია.
პროექტის მიზანს  სტუდენტური ინიციატივების წახალისება და იმპლემენტაციის ხელშეწყობა წარმოადგენს.
ევროპის უნივერსიტეტის სტუდენტებისათვის, აღნიშნული კონკურსი წარმოადგენს შესაძლებლობას, პროექტის სახით ინიციატივა წარადგინონ და იდეების განხორციელებისთვის დაფინანსება მოიპოვონ.
საპროექტო განაცხადის მიმართულებებს წარმოადგენს სოციალური, კულტურული, შემეცნებითი, ინოვაციური, კვლევითი და ტექნოლოგიური პროექტები.
დამატებითი ინფორმაციისა და რეკომენდაციებისთვის სტუდენტებს შეუძლიათ მიმართონ სტუდენტთა და კურსდამთავრებულთა მომსახურების ცენტრს შემდეგ ელექტრონულ მისამართზე: servicecenter@eu.edu.ge ან ევროპის უნივერსიტეტის ადმინისტრაციულ კამპუსში: გურამიშვილის 76, ოთახი #102.

European University Student and Alumni Service Center and Student Self-government announced a call for the Student Initiative Funding Project
European University Student and Alumni Service Center and Student Self-government announced a call for the Student Initiative Funding Project.
The project aims to encourage student initiatives and facilitate implementation.
This gives the European University students an opportunity to present their initiative in the form of a project and gain funding for the implementation of the ideas.
The directions of the project application are social, cultural, cognitive, innovative, research and technological projects.
A student or student group can submit an application through January 24.
For additional information and recommendations, students can contact the Student and Alumni Service Center at: servicecenter@eu.edu.ge or at the European University Administrative Campus, 76 Guramishvili, Room #102.