ევროპის უნივერსიტეტის სტუდენტმა რამაზ ლომინაძის სახელობის ფონდის სტიპენდია მოიპოვა
ევროპის უნივერსიტეტის სამართლის, ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტის, საერთაშორისო ურთიერთობების საბაკალავრო პროგრამის პირველი კურსის სტუდენტმა, ანა დაშნელმა, რამაზ ლომინაძის სახელობის ფონდის სტიპენდი მოიპოვა.
აღსანიშნავია, რომ რამაზ ლომინაძის სახელობის სტიპენდიაზე საერთაშორისო ურთიერთობების საბაკალავრო პროგრამის წარჩინებულ სტუდენტთა წარდგენა წელიწადში ორჯერ, საგაზაფხულო და საშემოდგომო სემესტრში, უნივერსიტეტის მიერ დადგენილი წესის შესაბამისად ხდება.
ევროპის უნივერსიტეტი მადლობას უხდის რამაზ ლომინაძის ფონდსტუდენტების ფინანსური წახალისებისა და მხარდაჭერისთვის.

Student of European University was awarded a Ramaz Lominadze Foundation scholarship
According to the decision of the Faculty of Law, Humanities and Social Sciences of the European University, Ana Dashneli, a first-year student of the Bachelor's Degree Program in International Relations, was nominated for a Ramaz Lominadze Foundation scholarship.
It should be noted that the best-performing students of the international Relations bachelors program are nominated for the Ramaz Lominadze Foundation scholarship twice a year, in the spring and autumn semesters, in accordance with the rules established by the University.
European University congratulates Ana Dashneli on this success and expresses its gratitude to the Ramaz Lominadze Foundation for the provision of financial incentives and encouragement of students.