ვეტერინარიის სტუდენტები "ინვეტ ჯგუფის" წარმომადგენლებს შეხვდნენ
"ევროპის უნივერსიტეტის" სავეტერინარო მედიცინის ფაკულტეტსა  და კომპანია "ინვეტ ჯგუფს" შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა. აღნიშნული თანამშრომლობა  სტუდენტთა და კურსდამთავრებულთა პრაქტიკასა და სტაჟირებას, მხარეთა ერთობლივი ღონისძიებების, პროექტებისა და კვლევების განხორციელებას ისახავს მიზნად.
1 ნოემბერს "ინვეტ ჯგუფის" წარმომადგენლები ვეტერინარიის პროგრამის სტუდენტებს შეხვდნენ. შეხვედრაზე სტუდენტებმა კომპანიის საქმიანობისა და  უნივერსიტეტთან ერთობლივი თანამშრომლობის ფარგლებში დაგეგმილი აქტივობების შესახებ მიიღეს ინფორმაცია.
შეხვედრის დასასრულს სტუდენტებმა "ინვეტ ჯგუფში" არსებულ ღია ვაკანსიებზე განაცხადები შეავსეს და საკუთარი კანდიდატურა წარადგინეს.
სტუდენტებს ასევე ჰქონდათ შესაძლებლობა "ინვეტ ჯგუფის“ გამოცდილი ვეტერინარისთვის მათთვის საინტერესო კითხვები დაესვათ.
მხარეებმა "ინვეტ ჯგუფის" ფერმასა და ლაბორატორიაში სავეტერინარო მედიცინის ფაკულტეტის სტუდენტებისთვის გასვლითი ღონისძიება დაგეგმეს.

A memorandum of cooperation was signed between the "European University" and the "Invet Group" within the Faculty of Veterinary Medicine. This agreement encompasses student and graduate internships, joint events, collaborative projects, and research initiatives by both parties.
In connection with this, a meeting was conducted at the European University on November 1, during which representatives from the "Invet Group" shared information about the company's activities and outlined the planned activities within the scope of their collaboration with the university to the students of the veterinary program.
During this meeting, students had the opportunity to fill out applications for job openings at the "Invet Group."
Additionally, the students were given the chance to ask questions on topics of interest to experienced veterinarians from the Invet Group.
Furthermore, an outing event to the farm and laboratory of the "Invet Group" was also scheduled for students of the Faculty of Veterinary Medicine.